Zayıflamak için aç sabahları aç karnına ne içmeli?

Zayıflama amacıyla yapılan doğal kürlerin bir kısmı sabahları aç karnına bir şeyler içme temeline dayanmaktadır. Bu sıvılar nelerdir ve nasıl zayıflatır bu konuda sizlere kısa bir takım bilgiler vermek istiyoruz.

Aç karnına sabahları ılık su içmek: Ilık su içmenin sabah kahvaltılarından önce aç karnına tatbik edilmesi durumunda kilo vermeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Aslında yağ yakmak için en ideali soğuk su içmektir. Ancak sabahları özellikle aç karnına içilen soğuk su, mide üşütmesine neden olabilir. Bundan dolayı ılık su içmek tercih edilmektedir.

Sabah kalkınca kahvaltı yapmadan 30 dk öncesinden içilen bir diğer zayıflama içeceği de elma sirkesi, bal ve su karışımıdır. Elma sirkesi yağ yakar ve fazla kiloları bitkisel yollardan vermenize yardımcı olur.

Çubuk Tarçın Çayı da sabahları aç karnına içilen bir diğer zayıflama içeceğidir. Bal ile karıştırılan tarçın çayı, mideyi yumuşatır, damar sertliğine iyi gelir. Bir diğer yağ yakıcı içecek olan yarım tatlı kaşığı dolusu kara hindiba kökü çayı da bir su bardağı dolusu suyla demlenerek kahvaltıdan 25 dk öncesinden içilir.

Özellikle karaciğer yağlanması için kullanılan ama aynı zamanda bitkisel zayıflama etkisi de olan maydanoz suyu da kahvaltı öncesinde aç karnına içilecek kilo verdiren içeceklerden bir tanesidir.

3 Yorum

  1. Benım 16 aylık bebeyım var zayıflayamıyorum

    Reply

  2. Benim 16 aylık bebeyım var zayıflamak istıyorum

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir